Skylanders: SuperChargers - pojazd Burn Cycle

chwilowy brak towaru

 • Producent:
 • Kategoria: Akcesoria do PlayStation 3
 • Rodzaj produktu: figurka
artykuł nowy, w folii.

Język: Angielski
Gatunek: Przygodówka
PEGI: 7+


Odpalcie silniki!Skylanders, najpopularniejsza na świecie seria gier konsolowych powraca, żeby pojawić się na lądzie, wodzie i w powietrzu wraz z premierą Skylanders SuperChargers, która w Europie odbędzie się 25 września. Skylanders SuperChargers zwiększa standardowy dla serii model rozgrywki, wprowadzając ożywające pojazdy, za sprawą których fani serii doświadczą magii krainy Skylands w zupełnie nowy sposób. Po raz pierwszy dzieciaki będą mogły odkrywać i przemierzać górskie pasma, morskie głębiny i błękitne niebiosa Skylands jak nigdy przedtem, korzystając z nad wyraz szczegółowych pojazdów. Sporo spośród nich posiada ruchome elementy, którymi można się bawić w świecie rzeczywistym i które ożywają w grze za pośrednictwem Portalu Mocy

Innowacja w postaci ożywających pojazdów Skylanders SuperChargers pozwala graczom zasiąść za sterami potężnych, podrasowanych machin podróżujących po lądzie, wodzie i w powietrzu. Skylanders SuperChargers to nowatorska przygodowa gra akcji, w której gracze mają możliwość mknąć po szosach Skylands, biorąc udział w walkach pojazdów, spływać w dół rwących strumieni i toczyć podniebne pojedynki, unikając hord nadlatujących wrogów

W Skylanders SuperChargers Kaos ujawnia swoją najnowszą broń o nazwie „Centrum Destrukcji i Totalnego Zniszczenia", która jest w stanie pochłonąć całe niebo! Na szczęście Mistrz Eon w porę przewidział jego atak i zebrał specjalny oddział Skylanderów do poprowadzenia niepohamowanej floty pojazdów będących w stanie zatrzymać tę falę zniszczenia. Wobec największego zagrożenia, przed jakim kiedykolwiek stanęły Skylands, Skylanderzy muszą zasiąść za sterami swych superpotężnych pojazdów i mknąć po lądzie, pod wodą i po niebie, aby powstrzymać Kaosa!

SuperChargers to zupełnie nowa klasa bohaterów posiadających własne ruchy, mocne ataki i nową broń. Skylanders SuperChargers obsługuje ponad 300 zabawek Skylanders z poprzednich gier, dzięki temu każdy Skylander może zasiąść za sterami pojazdów lądowych, morskich i powietrznych. Co więcej, po raz pierwszy w historii kolekcji gracze mogą zakupić cyfrowy „zestaw właścicieli Portali" za pośrednictwem połączonej z siecią konsoli albo na wybrane iPady. Mogą pobrać całkowitą grę i ukończyć główny wątek pojazdami Instant Spitfire SuperCharger i Instant Hot Streak, a także wykorzystywać posiadany Portal, by w pełni radować się grą wykorzystującą prawdziwe zabawki zarówno z nowej kolekcji Skylanders SuperChargers, jak i z innych posiadanych kolekcji.

NAJWAŻNIEJSZE właściwości:

 • Ożywające pojazdy – po raz pierwszy w historii kolekcji gracze mogą przenieść pojazdy Skylanderów ze świata rzeczywistego prosto do gry za pośrednictwem Portalu Mocy, żeby przemierzać lądy, morza i niebo Skylands. Każdy pojazd ma przypisany żywioł i rodzaj terenu, po jakim się porusza, dzięki czemu gracze mogą korzystać z ich unikatowych atrybuty i cieszyć się najróżniejszą rozgrywką w wielu rozmaitych sceneriach w grze. Pojazdami można się bawić nie tylko w ramach gry – większość z nich ma ruchome części, co zezwala na perfekcyjną zabawę także i w świecie rzeczywistym.
 • Bardziej najróżniejsza rozgrywka – gra oferuje dynamiczną rozgrywkę cechującą się bogatą fabułą pełną przygód równocześnie pieszych, jak i za sterami najróżniejszych pojazdów, obfitującą w walkę, zagadki, minigry, atrakcje dodatkowe i etapy platformowe – a wszystko to w intrygującym i różnorodnym świecie. W grze pojawi się 20 nowych zabawkowych pojazdów, które posiadają zróżnicowane właściwości i wygląd – będą to pomiędzy innymi samochody wyścigowe, motocykle, łodzie, czołgi, helikoptery, odrzutowce, łodzie podwodne.
 • Pojazdy lądowe: wykonuj akrobacje, manewruj i ślizgaj się podczas jazdy, walcząc na wysokich obrotach
 • Pojazdy morskie: odkrywaj morskie głębiny, spływaj rwącymi rzekami i surfuj po falach
 • Pojazdy powietrzne: bierz udział w powietrznych pojedynkach i ciesz się luźnym lotem w dowolnym kierunku.
 • Nowi i znani bohaterowie – zupełnie nowa klasa Skylanderów, zwana SuperChargers, gotowa jest ruszyć do walki przeciwko złu. Skylanders SuperChargers wprowadza 20 nowych zabawek SuperChargers oraz obsługuje ponad 300 zabawek z poprzednich gier, zezwalając dowolnej postaci ze świata Skylanderów prowadzić pojazdy naziemne, morskie i powietrzne. SuperChargers posiadają dodatkowo specjalne umiejętności do użycia w grze, które pomogą Władcom Portali pokonać Kaosa.
 • Spersonalizowane pojazdy – w Skylanders SuperChargers dzieciaki mają szansę poznać Skylands lepiej aniżeli kiedykolwiek przedtem, zasiadając za kierownicą konkretnych, podrasowanych pojazdów. Superchargers posiadają zdolność personalizacji pojazdów w grze dzięki objechanym modyfikacjom i broni do polepszania. W miarę poznawania świata gry gracze będą mieli okazję znaleźć ukryte modyfikacje, takie jak plujący pumeksem dopalacz wulkaniczny i skrzydła odrzutowca ze złotymi piórami.
 • Odjechane połączenia – by uzyskać najlepszy efekt, gracze mogą dopasować figurkę Skylander Supercharger z jej oryginalnym pojazdem i stworzyć odjechane połączenie, odblokowując modyfikację specjalną powiększającą możliwości jednocześnie pojazdu, jak i postaci.
 • Dynamiczna fabuła – fani mogą zabrać udział w zupełnie nowej, intensywnej przygodzie, rozpalającej emocje i wyobraźnię, w trakcie której będą pędzić przez Skylands z nieosiągalną dotąd prędkością.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Akcesoria do PlayStation 3