Skylanders: SuperChargers - pojazd Shark Tank

chwilowy brak towaru

 • Producent:
 • Kategoria: Akcesoria do PlayStation 3
 • Rodzaj produktu: figurka
produkt nowy, w folii.

Język: Angielski
Gatunek: Przygodówka
PEGI: 7+


Odpalcie silniki!Skylanders, najpopularniejsza na świecie kolekcja gier konsolowych powraca, aby pojawić się na lądzie, wodzie i w powietrzu wraz z premierą Skylanders SuperChargers, która w Europie odbędzie się 25 września. Skylanders SuperChargers zwiększa specyficzny dla linii model rozgrywki, wprowadzając ożywające pojazdy, za sprawą których fani serii doświadczą magii krainy Skylands w zupełnie nowy sposób. Po raz pierwszy dzieciaki będą mogły odkrywać i przemierzać górskie pasma, morskie głębiny i błękitne niebiosa Skylands jak nigdy przedtem, korzystając z istotnie szczegółowych pojazdów. Dużo spomiędzy nich ma ruchome elementy, którymi można się bawić w świecie rzeczywistym i które ożywają w grze za pośrednictwem Portalu Mocy

Innowacja w postaci ożywających pojazdów Skylanders SuperChargers pozwala graczom zasiąść za sterami konkretnych, podrasowanych machin podróżujących po lądzie, wodzie i w powietrzu. Skylanders SuperChargers to pionierska przygodowa gra akcji, w której gracze mają możliwość mknąć po szosach Skylands, biorąc udział w walkach pojazdów, spływać w dół rwących strumieni i toczyć podniebne pojedynki, unikając hord nadlatujących wrogów

W Skylanders SuperChargers Kaos ujawnia swoją najnowszą broń o nazwie „Centrum Destrukcji i Totalnego Zniszczenia", która jest w stanie pochłonąć całe niebo! Na szczęście Mistrz Eon w porę przewidział jego atak i zebrał specjalny oddział Skylanderów do poprowadzenia niepohamowanej floty pojazdów będących w stanie zatrzymać tę falę zniszczenia. Wobec największego zagrożenia, przed jakim kiedykolwiek stanęły Skylands, Skylanderzy muszą zasiąść za sterami swych superpotężnych pojazdów i mknąć po lądzie, pod wodą i po niebie, by powstrzymać Kaosa!

SuperChargers to zupełnie nowa klasa bohaterów posiadających własne ruchy, potężne ataki i nową broń. Skylanders SuperChargers obsługuje ponad 300 zabawek Skylanders z poprzednich gier, dzięki czemu każdy Skylander może zasiąść za sterami pojazdów lądowych, morskich i powietrznych. Co więcej, po raz pierwszy w historii kolekcji gracze mogą zakupić cyfrowy „zestaw właścicieli Portali" za pośrednictwem połączonej z siecią konsoli albo na wybrane iPady. Mogą pobrać pełną grę i ukończyć główny wątek pojazdami Instant Spitfire SuperCharger i Instant Hot Streak oraz wykorzystywać posiadany Portal, by w pełni cieszyć się grą wykorzystującą prawdziwe zabawki jednocześnie z nowej kolekcji Skylanders SuperChargers, jak i z innych posiadanych serii.

NAJWAŻNIEJSZE właściwości:

 • Ożywające pojazdy – po raz pierwszy w historii serii gracze mogą przenieść pojazdy Skylanderów ze świata rzeczywistego prosto do gry za pośrednictwem Portalu Mocy, by przemierzać lądy, morza i niebo Skylands. Każdy pojazd ma przypisany żywioł i wariant terenu, po jakim się porusza, dzięki czemu gracze mogą korzystać z ich nieszablonowych atrybuty i radować się zróżnicowaną rozgrywką w wielu różnorodnych sceneriach w grze. Pojazdami można się bawić nie tylko w ramach gry – większość z nich ma ruchome części, co pozwala na rewelacyjną zabawę także i w świecie rzeczywistym.
 • Bardziej przeróżna rozgrywka – gra oferuje dynamiczną rozgrywkę znamionującą się bogatą fabułą całkowitą przygód zarówno pieszych, jak i za sterami najróżniejszych pojazdów, obfitującą w walkę, zagadki, minigry, atrakcje dodatkowe i etapy platformowe – a wszystko to w ciekawym i różnorodnym świecie. W grze pojawi się 20 nowych zabawkowych pojazdów, które posiadają przeróżne parametry i wygląd – będą to między innymi samochody wyścigowe, motocykle, łodzie, czołgi, helikoptery, odrzutowce, łodzie podwodne.
 • Pojazdy lądowe: wykonuj akrobacje, manewruj i ślizgaj się w trakcie jazdy, walcząc na wysokich obrotach
 • Pojazdy morskie: odkrywaj morskie głębiny, spływaj rwącymi rzekami i surfuj po falach
 • Pojazdy powietrzne: bierz udział w powietrznych pojedynkach i ciesz się luźnym lotem w dowolnym kierunku.
 • Nowi i znani bohaterowie – zupełnie nowa klasa Skylanderów, zwana SuperChargers, gotowa jest ruszyć do walki przeciwko złu. Skylanders SuperChargers wprowadza 20 nowych zabawek SuperChargers oraz obsługuje ponad 300 zabawek z poprzednich gier, zezwalając dowolnej postaci ze świata Skylanderów prowadzić pojazdy naziemne, morskie i powietrzne. SuperChargers posiadają ponadto specjalne umiejętności do zastosowania w grze, które pomogą Władcom Portali pokonać Kaosa.
 • Spersonalizowane pojazdy – w Skylanders SuperChargers dzieciaki posiadają szansę poznać Skylands lepiej niżeli kiedykolwiek przedtem, zasiadając za kierownicą solidnych, podrasowanych pojazdów. Superchargers posiadają zdolność personalizacji pojazdów w grze dzięki objechanym modyfikacjom i broni do poprawiania. W miarę poznawania świata gry gracze będą mieli okazję znaleźć ukryte modyfikacje, takie jak plujący pumeksem dopalacz wulkaniczny i skrzydła odrzutowca ze złotymi piórami.
 • Odjechane połączenia – żeby uzyskać najkorzystniejszy efekt, gracze mogą skonsolidować figurkę Skylander Supercharger z jej unikalnym pojazdem i stworzyć odjechane połączenie, odblokowując modyfikację specjalną zwiększającą możliwości jednocześnie pojazdu, jak i postaci.
 • Dynamiczna fabuła – fani mogą zabrać udział w zupełnie nowej, energicznej przygodzie, rozpalającej emocje i wyobraźnię, podczas której będą pędzić przez Skylands z nieosiągalną dotąd prędkością.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Akcesoria do PlayStation 3