• Producent: Konami
  • Kategoria: Gry PlayStation4
  • PEGI (wiek gracza): 3+
  • Gatunek: sportowa
  • Wersja językowa: angielska

Wersja językowa: angielska

Wydanie: EU

Nośnik: Bluray

Premiera: 14 września 2017 r.


Edycja Premium gromadzi następujące dodatki:

  • Agenta do trybu MyClub - Usaina Bolta
  • Agenta UEFA Champions League do trybu MyClub
  • Agenta partnerskiego drużyny - 4 agentów początkowych i 10,000 GP przez 10 tygodni
  • ekskluzywne karty z linii sezonu 2017/18 UEFA Champions League

Tegoroczna edycja przynosi największe zmiany w serii w przeciągu ostatniej dekady, wyznaczając nowy standardy współczesnej gry piłkarskiej. Praktycznie każdy składnik gry doczekał się zmian – od samej mechaniki rozgrywki, usprawnień w oprawie (to najładniejsza gra piłkarska jaka kiedykolwiek powstała), poprzez uzupełniające tryby gry, po silniejszą integrację z PES League pod kątem rozgrywek e-sportowych. Tegoroczna edycja jest odpowiedzią na ostatnie trzy lata współpracy z fanami linii, proponując najmocniej zbalansowane tempo rozgrywek pod kątem taktycznej gry kombinacyjnej. Ogromne usprawnienia dotyczą zwłaszcza wersji PC, która w tym roku osadzona jest na tym samym silniku co PlayStation 4 i Xbox One i demonstruje się co najmniej tak korzystnie, jak na nowych konsolach.

Nowości w mechanice: strategiczny drybling, kontekstowe zasłanianie piłki ciałem i Real Touch+, rozwinięcie nowej mechaniki przyjęć z zeszłego roku (zawodnicy reagują na otrzymywanie piłki przy użyciu dopuszczalnych części ciała, takich jak klatka piersiowa, głowa i nogi, by przejąć kontrolę nad podaniem w zależności od wysokości i szybkości przychodzącej piłki)


Fantastyczna oprawa: REAL Capture System przynosi wyraźnie bardziej zróżnicowane, jednostkowe sposoby poruszania się, układania do strzału i podawania piłki, jeszcze bardziej zbliżone do rzeczywistości. Ponad 20 000 komponentów zastosowanych do odwzorowania słynnych stadionów (murawa, tunele, a choćby okolice obiektów)


Usain Bolt i Diego Maradona – obydwie gwiazdy dołączyły do grona ambasadorów PES i zostały odwzorowane w grze. Najszybszy człowiek świata po raz pierwszy pojawia się w roli piłkarza – nie bez przyczyny. Usain Bolt zawsze marzył o grze w piłkę, teraz kończy karierę sprinterską i rozpoczyna trenować z Borrussią Dortmund!


Bliskie partnerstwo i cross promocja z wielkimi klubami – jak FC Barcelona, Borussia Dortmund, czy Liverpool


nowe tryby: m.in. Co-op 2v2 i 3v3, powrót renomowanego poprzez sympatyków Meczu Losowej Selekcji, nowy system transferowy i wywiadami z zawodnikami, wielka intergacja z PES League (także myClub!) pod kątem e-sportu

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry PlayStation4