Minecraft (Xbox 360) Ocena produktu:

od 65,00 PLN

oszczędzasz do 24%

  • Producent: Microsoft
  • Kategoria: Gry Xbox 360
  • Wersja językowa: angielska
  • PEGI (wiek gracza): 7+
  • Tryb multiplayer: tak
  • Gatunek: akcja

Puść wodze fantazji!
Minecraft, jedna z najlepiej sprzedających się gier na Xbox 360, jest już dostępna na Xbox One. Twórz i poznawaj własny świat, w którym jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Pamiętaj tylko, by wybudować schronienie zanim nadejdzie noc, a wraz z nią potwory.

Battle: minigra
Stań na polu bitwy naprzeciwko znajomym w mini grze Minecraft na konsole. Możesz rywalizować z nawet 8 graczami przez Internet albo 4 graczami na podzielonym ekranie w trybie przetrwania, gdzie do zwycięstwa niezbędne są prędkość i strategia, a czasami również odrobina szczęścia. Walcz na trzech podstawowych mapach przystępnych w ostatniej darmowej aktualizacji lub zyskaj świeże pola bitwy w dodatkowych pakietach map.

zestaw skórek Biome Settlers
zestaw skórek Biome Settlers od początku był wyprodukowany z myślą o świecie Minecraft. Czerpaliśmy inspirację z najróżniejszych sposobów gry w Minecraft oraz z materiałów i mobów przystępnych w każdym biomie. Nowy zestaw skórek wprowadza do gry 24 nowe postaci osadników, takie jak łucznicy, łowcy i piwowarzy. także skórki powiązane tematycznie z biomami las, tundra i pustynia, wspaniałe do gry ze znajomymi.

Nowa bezpłatna aktualizacja Minecraft
Dzięki aktualizacji zyskasz nowe moby, biomy, bloki, mikstury i funkcje. To jak dotychczas największa bezpłatna aktualizacja.
Dodaj do swych projektów zupełnie nowe bloki i ogrody. Wykorzystaj w nowych biomach króliki i łososie. Wyrusz do subarktycznych podwodnych świątyń, wykorzystaj miksturę oddychania pod wodą i weź udział w nowych przygodach ze Starszymi Obrońcami.

komplet Halloween Mash-up
Buuu! Nadeszła pora roku, w której w Minecraft straszą duchy i upiory. Zestaw Halloween Mash-up zawiera 42 przerażające skórki postaci, zupełnie nowy świat pełen strasznych bloków, a także upiorną ścieżkę dźwiękową, która przyprawi Cię o szybsze bicie serca. Wykaż się odwagą i stwórz własne przerażające światy z zestawem Halloween Mash-up. Czeka Cię przeraźliwie dobra zabawa.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox 360